İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

17.09.2019

PINARBAŞI’NDA SONA YAKLAŞILIYOR

    Efeler Belediyesi Pınarbaşı Mesire Alanı’ndaki düzenlemelerde sona yaklaştı.

Yaklaşık iki aydır yoğun bir çalışma ile Pınarbaşı Mesire Alanı’nı daha kullanılabilir ve temiz bir noktaya getiren Efeler Belediyesi, devir teslim işlemlerinden sonra Pınarbaşı Mesire Alanı’nda hızlıca düzenleme, peyzaj ve çalışmalarına başladı.

İlk etapta kullanılamayacak durumda olan alanların yıkılıp mesire alanına kazandırılması çalışmalarının gerçekleştirildiği alanda Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlük ekipleri hummalı bir çalışma sonucunda alanı pırıl pırıl bir hâle getirmişti. Ardından belediyenin yeşil ekibi Park ve Bahçeler Müdürlüğü alan için oluşturdukları peyzaj çalışmalarını hayata geçirerek ilçenin nefes alan noktalarına Pınarbaşı Mesire Alanı’nı da dahil etti.

Her iki müdürlüğünde yoğun mesai harcadığı mesire alanına son olarak Fen İşleri Müdürlüğü’nün ekipleri girdi. Pınarbaşı’nın girişinde yer alan direklerin bakım eksikliğinden kaynaklanan kötü görünümünü boyama ile gideren ekipler, özellikle alanda atıl durumda kalmış kapalı mekânlarda gerçekleştirdikleri çalışmalar ile fark yarattı.

“GÖREVİMİZ EFELER’İ GÜZELLEŞTİRMEK”

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Biz Efeler’in yaşadığı sıkıntıları bilerek göreve geldik. Bu sıkıntılara çözüm üretmek için de başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu ile uyum içerisinde çalışacağız dedik. En başta görevimiz Efeler’i güzelleştirmek haliyle vatandaşımıza hizmet etmek. Gerçekleştireceğimiz projeleri bir an önce hayata geçirmek ve tam anlamıyla yapmalıyız. Bu yüzden kısa süre içerisinde Pınarbaşı Mesire Alanı’nın çalışmalarını tamamlayacağız” dedi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.