İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

08.08.2019

UMURLU’DA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

     Efeler Belediyesi altyapıyol yenileme çalışmaları kapsamında, Umurlu Mahallesi’ndeki parke döşeme işlemlerini tamamladı.

Efeler Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ) tarafından ortaklaşa yürütülen çalışmalar son buldu. Çıkılan ihale kapsamında, Umurlu Mahallesi’nde Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ASKİ’nin altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından bozulan yollarda düzenleme ve yol yenilemesi gerçekleştirdi.

Umurlu Mahallesi’nde temmuz ve ağustos aylarında 5 bin 280 metrekare yol çalışması gerçekleştiren Fen İşleri ekipleri, 2020 / 21 yatırım programında yol yenilemelerinin devam edeceği bilgilerini aktardılar.

Bu yıl içerisinde altyapı çalışmaları ile birlikte yol yenilemeleri de devam edecek. Bu amaçla yeni yapım ihaleleri açılacak.

UMURLU’YA YENİ PROJE

Mahallede bulunan ve kullanılmayan futbol sahası içi ise Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yeni bir proje çalışması başlattı. Proje sonrası yapımı başlayacak tesis ile Umurlu Mahallesi yepyeni bir spor alanına kavuşacak.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.