İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

21.08.2019

VATANDAŞ İSTİYOR, EFELER BELEDİYESİ YAPIYOR

      Efeler Belediyesi, M. Fatih Atay’ın göreve gelmesinden sonra sıkı çalışmalarına devam ediyor. Osman Yozgatlı Mahallesi’nde bozuk olan yollar, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince plan-program dâhilinde yenileniyor.

Efeler’in Osman Yozgatlı Mahallesi yeni çehresine kavuşuyor. Mahalle sakinlerinin şikayet ve talebi üzerine Efeler Belediyesi, sıkça kullanılan ve minibüs güzergahı olan 1202. Sokak’taki parke taşı yenileme çalışmalarına bugün itibariyle başladı.

VATANDAŞIN SESİNE KULAK VERİYORUZ

Osman Yozgatlı Mahallesi gibi birçok mahallede yol bakım-onarım çalışmalarının gerçekleştiğini belirten Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay; “Vatandaşın sesine kulak veriyoruz çünkü seçim döneminde Efeler’i, Efeler halkı ile yöneteceğimizin sözünü vermiştik. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, bozuk olan yolların incelemelerini gerçekleştiriyor ve onarım çalışmalarına başlıyor. Uzun bir süre bakımsız kalan 1202. Sokak’ta çalışmalara başladık. Buradaki çalışmaları en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

Başkan Atay sözlerine şu şekilde devam etti:

“Osman Yozgatlı Mahallesi’nde altyapı çalışmaları da devam ediyor.  Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz bu çalışmaları yakından takip ediyor. Altyapı çalışmalarının sona ermesinin ardından ihtiyaç duyulan bölgelerde yol bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirilecek.”

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.