İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

25.01.2021

ARMUTLULULAR İSTEDİ BAŞKAN ATAY YAPTI

 

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Armutlu Mahallesi sakinlerinin yol yapım talebini geri çevirmedi.

Armutlu Mahallesi Fırınbaşı Mevkii’nde ikamet eden vatandaşlar, Başkan Atay’dan yıllardır toprak olan yollarının parke taşı döşenmesini talep etti. Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın talimatıyla harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Fırınbaşı Mevkii’ndeki yaklaşık bir kilometre uzunluğundaki yolu parke taşı döşedi.

MAHALLELİDEN BAŞKAN ATAY’A TEŞEKKÜR

Kış aylarında yağışla birlikte oluşan çamurdan, yaz aylarında ise yoğun tozdan yıllardır mağdur olduklarını dile getiren mahalleli, Başkan Atay sayesinde mağduriyetlerinin giderildiğini ifade ederek şöyle konuştu:

Mutlu Öztürk: Yaklaşık 3 yıldır burada yaşıyorum. Yollarımız topraktı, toz içindeydi. Sağ olsun Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yollarımızı yaptı. Hem çalışanlara hem de Başkanımız Mehmet Fatih Atay’a çok teşekkür ederim. Başkanımızın çalışmalarından çok memnunuz, hizmetlerinin devamını diliyoruz.

“ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ YOLLARIMIZ TOZ VE ÇAMUR İÇİNDEYDİ”

Osman Bilir: Doğma Büyüme Armutlu Mahallesi’ndenim. Çocukluğumdan beri bu mevki toz ve çamur içindeydi. Efeler Belediyesi ekipleri yollarımıza parke taşı döşedi. Yollarımız çok güzel ve temiz oldu. Başkanımız Mehmet Fatih Atay’a ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine çok teşekkür ederim.

Mehmet Mutlu: Yıllardır bu mahallede oturmaktayım. Önceden yollarımız çamur içindeydi. Yaz aylarında da tozdan kapılarımızı açamaz haldeydik. Efeler Belediye Başkanımız sağ olsun yollarımızı yaptı. Kendisinden Allah razı olsun.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.