İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

01.05.2020

BAŞKAN ATAY’DAN 1 MAYIS MESAJI

 

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Atay, mesajında 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün sömürüye karşı verilen mücadelenin simgeleşmiş tarihsel adı olduğunu kaydetti.

‘Emekçilerimizle Omuz Omuza Türküler Söyleyemeyeceğiz’

Başkan Atay mesajında, “1 Mayıs, sömürüye karşı verilen mücadelenin simgeleşmiş tarihsel adıdır. Bu mutlu günde; 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde sığamadığımız meydanları ve alanları bu sefer dolduramayacağız. Emekçilerimizle omuz omuza türküler söyleyemeyeceğiz.

Emeğin ve çalışma azminin değerini bugünlerde daha iyi anlıyoruz. Dünyayı ve ülkemizi tehdit altında bırakan Koronavirüsle mücadele kapsamında bile sağlık emekçilerimiz başta olmak üzere tüm çalışanlarımız, hastalık riskini en aza indirmek için kendilerini siper etmişlerdir. Onların emekleri sayesinde Koronavirüs salgın hastalığını en kısa sürede atlatacağımıza inancım sonsuzdur.

Alın teri ve emeğiyle çok zor şartlar altında ekmeğini kazanan tüm emekçilerimizin Efeler Halkı ve Efeler Belediyesi adına 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.