İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

09.07.2019

BAŞKAN ATAY, MİLLİ SPORCULAR İLE AÇILIŞTA BULUŞTU

     T.C. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, Aydın Kung Fu Spor Kulübü’nün açılışını gerçekleştirdi.

Milli Takım Antrenörlüğü yapan Murat Kaya’nın sahibi olduğu Aydın Kung Fu Spor Kulübü, 2014 yılından beri faaliyet gösteriyor. Kulüp yetiştirdiği öğrenciler arasında Türkiye ve Avrupa Şampiyonlukları bulunan sporcular ile başarılı bir ilerleme kaydediyor.

27 Haziran’da Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ı makamda ziyaret eden kulüp yönetici ve milli sporcuları elde ettikleri başarıdan dolayı Başkan Atay tarafından takdir edilmişti.

Bedesten İş Hanı’nda gerçekleşen açılışta, Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın yanı sıra Aydın Kung Fu Spor Kulübü Yöneticileri, Muaythai Federasyon Asbaşkanı Doç Dr. Aydın Şentürk, Aydın Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç, Milli Sporcular ve aileleri aynı zamanda spora ilgili vatandaşlar katıldı.

“EFELERİN GELECEĞİNE İMZA ATACAK FAALİYETLERİN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ”

Kurdele kesiminden sonra konuşan Başkan Atay, “ Bugün burada bu açılışı gerçekleştirmekten ve geleceğimiz olan milli sporcularımız ile yan yana olmaktan dolayı çok memnunum. Aslında bu ilk kez bir araya gelişimiz değil. Birkaç hafta önce kulübümüz ve milli sporcularımız Erzincan’da ki yarışmada dereceye girdikten sonra ziyarette bulunmuşlardı. O zaman ziyarette bulundukları ve Efeler’den böyle başarılı sporcularımız olduğu için gurur duymuştum. Şimdi tüm Efeler olarak gurur duymamız gereken bu sporcularımızın daha iyi şartlar altında müsabakalarına hazırlanmaları için oluşturulan kulübün açılışını gerçekleştiriyoruz. Burada daha da başarılı müsabakalara hazırlanacak olan sporcularımızın bizi mutlu edecek başarılara imza atacaklarından hiç şüphem yok. Sadece spor alanında değil Efelerin geleceğine imza atacak faaliyetlerin her zaman destekçisi olacağız.”

Açılıştan sonra spor kulübünü gezen Başkan Atay, 3 Türkiye şampiyonluğu ve 1 Avrupa ikinciliği bulunan aynı zamanda kulüp bünyesinde çalışmalarına devam eden Milli Sporcu Fadime Özkan ile bir araya gelerek, Özkan’dan kung fu sporuna ait bazı hareketler öğrendi.

 

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.