İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

27.04.2020

ÇOCUKLAR İSTEDİ EFELER BELEDİYESİ KAPILARINA KADAR GİTTİ

Efeler Belediyesi, 23 Nisan'da çocukları mutlu etmek için renkli bir kutlamaya imza attı. Efeler Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, koronavirüs tedbirleri nedeniyle evden çıkamayan çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamak için bayram coşkusunu ayaklarına götürdü.

Bu yıl Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 100'üncü yıl dönümü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın sönük geçmemesi için çeşitli etkinlikler hazırlayan Efeler Belediyesi, bayram coşkusunu çocuklara ulaştırmak için sokak sokak gezerek canla başla çalıştı.

Vatandaşların Efeler Belediyesi'ne telefonla ulaşmaları üzerine Adnan Menderes, Ata, Cuma, Çeştepe ve Güzelhisar mahallelerinde belirtilen adreslere giden zabıta ekipleri, balkonlarını Türk Bayrakları ve kırmızı-beyaz balonlarla süsleyen vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı. Zabıta megafonlarından yapılan anonslarda 'Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih Atay, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusla Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor. Bugün coşkuluyuz, bugün mutluyuz, bugün bayramımız var, bayramımız kutlu olsun çocuklar' ifadelerine yer verildi. Çocuk şarkıları, türküler ve marşlarla halkı selamlayan zabıta ekiplerine çocuklar, anne ve babalarıyla birlikte balkonlarından alkışlarla, danslarla eşlik etti.

Vatandaşlar, bayram coşkusunu tüm kente yaymak isteyen Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay'a ve canla başla çalışan belediye ekiplerine tezahüratlarda bulunup, teşekkürlerini iletti.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.