İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

22.04.2020

EFELER BELEDİYESİ İLE ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ARASINDA İMZALAR ATILDI

Efeler Belediyesi ile Elektrik Mühendisleri OdasıAydın İl Temsilciliği arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay ile Elektrik Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilciliği Başkanı Haluk Demirci’nin imzalarıyla yürürlüğe konan iş birliği anlaşması ile belediye iş ve işlemleri için yapılacak elektrik mühendisliği hizmetlerinin kamu yararı gözetilerek daha kalite ve verimli olması amaçlanıyor.

İmza töreninde konuşan Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Elektrik Mühendisleri Odası üyelerinceEfeler Belediyesi ve Efeler halkına sunulan elektrik hizmetlerinin yasal ve düzgün bir şekilde gerçekleştirilmesi için kendileriyle iş birliği içerisinde bu protokolü imzalıyoruz. Hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

İlçe sınırları içerindegerçekleştirilecek elektrik mühendisliği hizmetlerinin, bilim ve tekniğe uygun olarak yürütülmesi amacıyla kurumlar arasında yapılan görüşmeler neticesinde protokolün oluşturulduğunu söyleyen Elektrik Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilciliği Başkanı Haluk Demirci, anlaşmanın Efeler halkına, Efeler Belediyesine ve Elektrik Mühendisleri Odası’na hayırlı olmasını temenni etti.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.