İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

25.06.2019

EFELER’DE TOPYEKÜN TEMİZLİK HAREKÂTI

   T.C. Efeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün Efeler genelinde ortaklaşa gerçekleştireceği temizlik çalışmaları 10 Haziran tarihinde Mimar Sinan Mahallesinde başladı. Ekipler, rutin çöp toplama çalışmasından çöp konteyner temizliği – dezenfeksiyonu, yabani ot temizliği, park ve bahçelerin temizliği, yolların temizliğine kadar Efeler’in dört bir yanını var güçleriyle temizliyorlar…

Üç müdürlüğün ortaklaşa yürüttüğü çalışmanın hedefi Efeler’i örnek ilçe yapmak…  Temizlik hizmetlerinin belediyelerin asli görevi olduğunu ve bu hizmet doğrultusunda ilçede haftanın her günü kesintisiz çalıştıklarını belirten, Mezarlıklar ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanları  “Belediye Başkanımız Fatih Atay, temizlik işlerini, haftanın her günü, gece gündüz demeden gerçekleştirmemiz konusunda bizlere gerekli talimatı verdi. Biz de pazartesi günü itibariyle ilçede yoğun bir temizlik seferberliği başlattık. Efelerin en batısından doğusuna kadar temizlenmedik yer, düzenlenmedik park bırakmayacağız. Vatandaşlarımıza daha temiz ve daha sağlıklı bir Efeler sunmak için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

T.C. Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları da “Başkanımızdan gerekli talimatı aldık, zaman kaybetmeden sokaklara indik. Parklarımızı, bahçelerimizi kendi bahçemizi temizler gibi temizliyoruz, ağaçları buduyoruz, yabani otları temizliyoruz... Efeler hepimizin yaşadığı şehir ve bu şehrin temizliğinden hepimiz sorumluyuz.” şeklinde konuştu.

 

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.