İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

10.11.2022

EFELER’İN MİNİKLERİ ATATÜRK’Ü ANDI

 

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın ilçeye kazandırdığı gündüz bakımevlerinde eğitim gören çocuklar, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 84’üncü yıl dönümünde düzenledikleri programla andı.

Efeler Belediyesi’nin kreşlerinde eğitim gören 3, 4 ve 5 yaşlarındaki miniklerin 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı saygı duruşuyla başladı. Saygı duruşunun ardından öğretmenleri eşliğinde İstiklal Marşı okuyan minikler daha sonra sınıflarındaki Atatürk fotoğrafının altına evlerinden getirdikleri çiçekleri bıraktı.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak olan sizlersiniz’ diyerek işaret ettiği çocuklarımızı, Atatürk ve Cumhuriyet sevgisiyle büyütmek için üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Bu sorumluluğun gereği olarak kreşlerimizde de program düzenleyerek Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü 84’üncü ölüm yıl dönümünde çocuklarımızla andık. Kreşlerimizde Atatürk’ü anmaya ve anlatmaya devam edeceğiz.” dedi.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.