İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

03.09.2019

EFELER KURTULUŞ ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

      Efeler Belediyesi’ninAydın’ın Kurtuluşu’nun 97. yılı için düzenlediği ‘Efeler Kurtuluş Etkinlikleri’ bugün başladı.

Konserden sergiye, söyleşiden tiyatroya birçok etkinliği barındıran ‘Efeler Kurtuluş Etkinlikleri’ Üretici Kadınlar Standı ile başlangıç yaptı.Kadın üreticiler, Atatürk Kent Meydanı’na kurulan stantlarda el emeği göz nuru çalışmalarını saat 11:00’de sergilemeye başladılar. Tamamı el işi olan takı, çanta, yatak örtüsü gibi çalışmaların yanı sıra kadınlar, kendi yaptıkları aperatif pasta börek, kış için hazırlanmış salça, turşu gibi ürünlere de alıcı bekliyor.

Efeler Kurtuluş Etkinlikleri’nin başlangıcı olan Üretici Kadınlar Standını Efeler Belediye Başkan Vekili Abidin Arslan, Efeler Belediye Başkan Yardımcısı Barış Altıntaş, Efeler Kent Konseyi Başkanı GülsevilErgünoğlu ve Efeler Belediyesi Birim Müdürleri birlikte gezdiler.

3 Eylül Salı günü Sevgi Yolu’nda canlı heykeller ve sokak müzisyenleri ile devam edecek etkinlikler, Milli Aydın Bankası önündeki ‘Kurtuluş Yolunda’ ve Dalama Mahallesi’ndeki ‘Hey Gidinin Efesi’ tiyatro oyunları ile son bulacak. 6 Eylül Cuma gününe kadar devam edecek etkinliklerin detaylarına Efeler Belediyesi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşılabilir.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.