İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

24.03.2020

​SALI PAZARI’NDA KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ

Efeler Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına korona virüse karşı semt pazarlarında önlem almayı sürdürdü. “EFE MASA” çalışanları, Salı Pazarı esnafına maske ve eldiven dağıttı.

Uzak Doğu’da ortaya çıkmasından kısa süre sonra Avrupa, Asya, Avustralya, Amerika ve Afrika kıtasını etkisi altına alan ve 15 binden fazla insanın ölümüne neden olan Korona Virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında Efeler Belediyesi, açık pazar yerlerinde tedbirler almaya devam ediyor. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın göreve gelmesiyle birlikte kurulan çözüm birimi EFE MASA, Salı Pazarında tezgâh açan esnafa maske ve eldiven dağıttı. Pazar yerinde ateş ölçümü de yapan EFE MASA personelleri vatandaşların ellerine dezenfektan sıktı.

Salgının ülkemizde görüldüğü günden bu yana korona virüsle mücadele için belediyenin tüm olanaklarını seferber eden Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Halk sağlığını korumak için pazar esnafımıza gereken tedbirleri almaları için yardımcı oluyoruz. EFEMASA ekiplerimiz de esnaflarımıza eldiven ve maske dağıtıyor. Bir yandan da ilçemizin genelinde denetimlerimiz ve ortak kullanım alanlarında dezenfektasyon çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

 

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.