İletişim Merkezi

444 80 09

Whatsapp Hattı

0533 706 01 09

03.04.2020

EFELER BELEDİYESİ’NDEN PAZAR YERİNDE KORONA DENETİMİ

Efeler Belediyesi, Çin'de ortaya çıkan ve kısa sürede bütün dünyayı saran koronavirüs ile (Covid-19) mücadele kapsamında çalışmalarını artırarak sürdürüyor.

Virüsün ülkemizde görüldüğü ilk günden bu yana Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın büyük bir titizlikle yürüttüğü virüsle mücadele çalışmaları devam ediyor.

Efeler Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ve EFE MASA çalışanları, Umurlu Pazarı’nda ve Fatih Kapalı Pazar Yeri yanında kurulan açık pazar yerinde denetim yaptı. Denetimler boyunca, emniyet güçlerince güvenlik barikatı çekilen alanın giriş-çıkışlarında ateş ölçümü yapıldı, vatandaşların ellerine dezenfektan sıkıldı. Pazar yerlerindeki satıcılara maske ve eldiven dağıtılırken, tezgâhlar arasında güvenli mesafe oluşturuldu ve sosyal mesafe korunarak sağlıklı bir şekilde alışveriş yapılması sağlandı.

Öte yandan vatandaşlar EFE MASA çalışanlarının dağıttığı broşürlerle koronavirüs hakkında bilgilendirilirken, tezgâhlarda satılan ürünlere dokunulmaması konusunda uyarılarda bulunuldu.

DİĞER HABERLER

Tüm Haberler
©2023 Efeler Belediyesi.